facebook

Състав на Студентски съвет – мандат 2021-2023 г.

Изпълнителен съвет

  • Димитър Даскалов – председател на СС, делегат в Академичен съвет, делегат в Национално представителство на студентските съвети 
  • Асен Наков – зам.-председател на СС, Отговорник общежития, Отговорник спортни отбори, Делегат „Национален младежки форум“ 
  • Николай Гечев – Финансов отговорник 
  • Стивън Цветков – Секретар, Делегат „Академичен съвет“, Делегат „ФС Факултет за дистанционно, електронно и надграждащо обучение“, ERUA 

Надзорен съвет

  • Сирма Боянова – ПК „Култура“, Отговорник „Проекти“ 
  • Божидара Георгиева – ПК „Правилник“, ПК „Обратна връзка“ 
  • Юлиан Карамфилов – Делегат „ФС Факултет базово образование“, ПК „Правилник" –

 

Списък на студентски представители извън органи „Надзорен съвет“ и „Изпълнителен съвет“

  • Александра Митрева
  • Александра Петрова – Председател на ОС (Общо събрание), Делегат „Академичен съвет“ 
  • Александра Попова 
  • Александър Гочев – ПК „Култура“ 
  • Александър Матаров - ПК „Култура“, Отговорник „Проекти“ 
  • Анита Иванова 
  • Антония Николова – ПК „Комуникации“ 
  • Валерия Будинова
  • Веселина Райкова 
  • Владислав Михов 
  • Георги Радков – Отговорник „Проекти“, „Спорт“ и „Клубове“ 
  • Денис Зангъров 
  • Димитрина Асенова – ПК „Комуникации“ и ПК „Култура“ 
  • Ева Димитрова – Председател на ПК ,,Комуникации“, ПК „Обратна връзка“ 
  • Иван Апостолов 
  • Иван Белишки – ПК „Правилник“ 
  • Илина Рачева
  • Илия Джамов 
  • Йоан Борисов 
  • Йоана Йосифова – Председател на ПК „Правилник“, ПК „Комуникации“, Отговорник общежития, Делегат „Академичен съвет, Делегат „Национално представителство на студентските съвети“ 
  • Катрин Захариева – Делегат ФДЕНО, ПК „Комуникации“, ПК „Обратна връзка“
  • Катрин Петкова – ПК „Култура“, Комисия „Избори“, Делегат „Национален младежки форум“ 
  • Кристиян Сергинов – Председател на ПК „Култура“, ПК „Комуникации“ 
  • Любомира Атанасова – Председател на ПК „Обратна връзка“, ПК „Комуникации“ 
  • Мариан Николов – ПК „Комуникации“, ПК „Обратна връзка“ 
  • Мартин Станилов – Заместник-председател на ПК „Комуникации“ 
  • Милена Янкова – ПК „Комуникации“ и ПК „Култура“, Делегат ФС ФБО 
  • Михаил Дели-Славов – ПК „Правилник“ 
  • Ния Харалампиева – ПК „Правилник“ 
  • Рима Догмуш – ПК „Комуникации", ПК „Култура“ 
  • Роберта Колева – ПК „Култура“, ПК „Обратна връзка“
  • Симеон Чаушев 
  • Станимир Терзиев – ПК „Комуникации" 
  • Стоян Иванов – Делегат „Академичен съвет“, Делегат „Национално представителство на студентските съвети“
  • Теодора Вучкова – Отговорник „Клубове“ и „Проекти“, Делегат „Академичен съвет“ 
  • Цветослава Гергинова – Заместник-председател на ПК „Комуникации“