Студентски съвет

stu-web_1050x399_crop_478b24840a


Студентският съвет на НБУ е организация, насочена съгласно Закона за висшето образование към осигуряването на представителство на студентите и докторантите на НБУ. Дейността на Студентския съвет цели да подпомага и подобрява учебния процес в Университета посредством формиране на групи и клубове според индивидуалните научни интереси; организиране на семинари и привличане на външни преподаватели в съответствие с потребностите на учебния процес; защита на правата и интересите на студентите пред администрацията и ръководството на Университета, както и пред външни институции; защита на социалните интереси на студентите и провеждане на културна, спортна, международна и академична дейност.


Студентският съвет осъществява дейността си чрез работни групи и комисии по конкретни въпроси, като същевременно разчита на своите представители в Академичния съвет на НБУ и Националното представителство на студентските съвети, финансира и подпомага реализацията на студентски инициативи и проекти.

Правилник за устройството и дейността на Студентски съвет към Нов български университет

 Бланка за финансиране на проект от бюджета на Студентски съвет


Повече и по-подробна информация за това какво, кога и как се случва ще намерите на: фейсбук страницата.

За контакт: корпус 1, етаж 2, стая 210Б, тел.: 02/8110 210

 

  • Изпълнителен съвет

  • Председател:
    Александър Николов - програма "Психология"
     

    Зам.-председател:
    Янко Христов - програма "Право"


    Зам.-председател:
    Златана Василева - програма "Психология"

     

    Финансов секретар:
    Катя Руменова - програма "Право"

     


    Секретар:
    Мирела-Александра Захариева - програма "Право"
    e-mail:mirella.alexand@gmail.com

     


    Председател на Общо събрание:
    Борислав Георгиев - програма "Право"



    Членове на Надзорен съвет на Студентски съвет:
    Николай Йорданов - програма "Гражданска и корпоративна сигурност"
    Михаела Здравкова - програма "Психология"
    Джеа Димова - програма "Психология"
    Тодор Нинов - програма "История"


    За контакт: НБУ, корпус 1, етаж 2, стая 210Б, тел.: 02/ 8110 210

     

     

  • Студентски клубове
  • Ръководител клубна дейност: 
    Цветелин Димитров
    e-mail: dimitrovtsvetelin@gmail.com

     


    Клуб „Кино, реклама и шоубизнес"

    Председател: Цветелин Димитров
    e-mail: clubcasbnbu@gmail.com

    Членове:

    1. Бранимир Миладинов
    2. Ана-Мария Гълъбова
    3. Ахмед Али
    4. Александрина Димитрова
    5. Диана Димитрова
    6. Теодора Георгиева
    7. Радослав Делийчев
    8. Александра Ангелова
    9. Анна Димитрова
    10. Моника Раденкова
    11. Християна Стоименова
    12. Иван Кутинов
    13. Любомир Илиев
    14. Симона Георгиева

     

    Клуб на графичния дизайнер
    Председател: Гергана Минчева 

    Членове:

    1. Глория Шуглева
    2. Цветелина Стойнова
    3. Ивета Тодорова
    4. Вентин Славов
    5. Халед Касму
    6. Милко Маринов
    7. Иван Иванов
    8. Дилян Добрев
    9. Николай Тодоров

     

    Клуб „ECO PRO“
    Председател: Анна Ташева

    Членове:

    1. Ива Тонг
    2. Петя Попишка
    3. Полина Якимова
    4. Александър Томов
    5. Иван Иванов
    6. Стефан Арнаудов

     

     

    Клуб „Дебати“
    Председател: Стефан Стефанов

    Членове:

    1. Иван Донев
    2. Антония Аговска
    3. Георги Чифлигаров
    4. Борислав Георгиев
    5. Георги Казанджиев
    6. Калоян Правов
    7. Маргарита Добрева
    8. Нада Абухамада
    9. Паолина Даскалова


    Клуб  „Антропология“
    Председател: Росица Дамянова
    e-mail: s.c.anthropo@abv.bg

      

    Членове:

    1. Теодора Дупаринова
    2. Борислава Янкова
    3. Константин Георгиев
    4. Биляна Витонова
    5. Георги Младенов
    6. Иван Здравков
    7. Максимилиян Беровски

     

     

    Клуб  „Иновации и предприемачество“
    Председател: Денис Асенов

    Членове:

    1. Симеон Парлапанов
    2. Игнат Дълбоков
    3. Николай Колев
    4. Димитър Иларионов
    5. Алекси Георгиев
    6. Крум Николов

     

  • Спортни отбори
  •  

     

    Баскетбол

    Треньор:
    Константин Касъров
    Телефон 088 740 9000
    e-mail: kasurov.saveway@gmail.com


    1. Златко Запрянов (капитан)
    2. Николай Гатев
    3. Никола Иванов
    4. Стефан Якимов
    5. Божидар Костадинов
    6. Борис Иванов
    7. Андрей Митов
    8. Илиян Павлов



    Волейбол

    Треньор:
    Надя Василева
    Телефон 088 900 1399
    e-mail: nadia_veleva@abv.bg

    1. Здравко Димитров (капитан)
    2. Денис Георгиев
    3. Симеон Гебов
    4. Красимир Василев
    5. Митко Стоев
    6. Венцислав Тодоров
    7. Станимир Грозев
    8. Иван Бординяшки
    9. Едуард Кощаров
    10. Божидар Любомиров
    11. Александър Дюлгеров
    12. Ясен Йорданов
    13. Александър Ганев


    Бокс

    Почетен треньор:
    Веселин Пашалиев
    Телефон 088 537 2176

    1. Светозар Фъчеджиев (капитан)
    2. Радослав Славчев
    3. Валентин Вълканов
    4. Пресиан Енчев
    5. Владимир Цветков
    6. Дарина Добрева
    7. Лора Стоилова
    8. Джанет Мехмедова
    9. Любен Христов
    10. Александър Алексиев
    11. Екатерина Колева

     

    Футбол

    Треньор:
    Кирил Киров
    Телефон 088 891 8035
    e-mail: kirilgkirov@abv.bg


    1. Христо Бангеев (капитан)
    2. Мартин Патарински
    3. Иван Здравков
    4. Марин Карахристов
    5. Георги Карамфилов
    6. Янислав Янчев
    7. Румен Даскалов
    8. Калоян Стоилов
    9. Милко Маринов
    10. Добри Шияшки
    11. Юлиян Донков
    12. Станислав Божилов
    13. Борис Кирилов
    14. Кристиян Желев
    15. Владислав Радославов
    16. Симеонов Георгиев
    17. Васил Бурнаски
    18. Мирослав Стаменов
    19. Милен Георгиев
    20. Светослав Христов 

     

    Плуване 

    Треньор:
    Димитър Иванов
    Телефон 089 952 5238
    e-mail: gervuch@abv.bg

     

    Мъже

    1. Димитър Василев (капитан)
    2. Александър Нинов 
    3. Владимир Лалов 
    4. Андрей Младенов 
    5. Жулиен Къснеделчев 
    6. Кирил Крумов 
    7. Димитър Николов

     

    Жени

     

    1. Кристина Томова (капитан)
    2. Грета Георгиева 
    3. Нели Кънчева 
    4. Жаклина Трошева 
    5. Таня Георгиева 
    6. Кристина Костова 
    7. Калина Стойчева

    Скално катерене


    Треньор:
    Красимир Стоянов


    За записване: тук или в Moodle

    1. Андон Ковачев
    2. Даниел Сабански
    3. Георги Стоянов
    4. Анжела Ничева
    5. Людмил Стефанов
    6. Георги Москов
    7. Емил Митев
    8. Моника Спасова
    9. Ванеса Иванова
    10. Янка Йоргачкова
    11. Александра Кацарска
    12. Денис Малинов
    13. Деян Каневчев
    14. Тодор Хлебаров
    15. Дамяна Генчева
    16. Анели Борисова
    17. Антония Андонова
    18. Росица Лазарова
    19. Джеанет Дзулева
    20. Десислава Александрова
    21. Дамян Цветанов
    22. Патрис Еге
    23. Димитър Драгиев

     

     

Прикачени файлове