Програмни съвети

programni-suveti_1050x399_crop_478b24840a

 

Програмите в НБУ се управляват от програмни съвети.


Всеки програмен съвет има директор и членове. Членовете са програмните консултанти, които работят непосредствено с кандидат-студентите и студентите, както и външни за програмата експерти в областта - академични лица или представители на бизнеса. Програмният съвет обсъжда и предлага промени в програмите, поддържат контакти с представители на бизнеса и институциите с оглед осигуряване на практика и стажове на студентите и съобразяване на програмите с нуждите на обществото и пазара на труда. Програмните консултанти подпомагат студентите в изготвянето на индивидуални програми.


Директорът на програмния съвет и консултантите имат приемно време, в което всеки желаещ може да се срещне с тях и да получи информация и консултация. 

 

 

Програмни съвети по професионални направления

 

 

  • Администрация и управление
  •  

     

    ДИРЕКТОР НА ПРОГРАМНИЯ СЪВЕТгл. ас. д-р Елена Благоева

    Приемно време:

    сряда: 13.00 - 14.30 ч.; четвъртък: 13.00 - 14.30 ч.

    Офис:  корпус 2, офис 211

     

    ПРОГРАМНИ КОНСУЛТАНТИ

     

    гл. ас. д-р Албена Павлова

    Програми: БП Администрация и управление 

    Приемно време:

    сряда: 14.30 - 16.30 ч.; четвъртък: 14.30 - 16.30 ч.; петък: 12.30 - 14.30 ч.

    Офис:  корпус 2, офис 212

     

    гл. ас. д-р Милена Караджова

    Програми: МП Публичен мениджмънт, МП Управление на културните институции (Артмениджмънт), МП Управление на проекти по фондове и програми на ЕС

    Приемно време:

    вторник: 09:00 – 11:00 ч.; сряда: 09:00 – 09:30 ч., 13:00 – 14:30 ч.; четвъртък: 09:00 – 11:00 ч.

    Офис:  корпус 2, офис 212

     

    ЧЛЕН НА ПРОГРАМНИЯ СЪВЕТ: проф. Георги Бахчеванов, д.н., деп. „Национална и международна сигурност“

     

     

     

     

     

  • Администрация и управление; Туризъм
  •  

    ДИРЕКТОР НА ПРОГРАМНИЯ СЪВЕТдоц. д-р Ирена Емилова

    Приемно време:

    понеделник: 14:30 – 16:30 ч.; вторник: 12:00 – 14:00 ч.

    Офис:  корпус 2, офис 620

     

    ПРОГРАМНИ КОНСУЛТАНТИ


    Юлиана Хаджичонева, докторант  

    Програми: БП Управление на бизнеса и предприемачество РО, МП Бизнес администрация РО, МП Европейски политики за развитието на транспорта, МП Екологичен мениджмънт
    Приемно време:
    вторник: 16:00-18:00 ч.; сряда: 08:30-10:30 ч.; четвъртък: 08:30-10:30 ч.
    Офис:  корпус 2, офис 603



    гл. ас. д-р Виктор Аврамов

    Програми: БП Управление на бизнеса и предприемачество РО, МП Устойчиво управление и развитие на енергийния сектор, МП Управление и икономика на устойчивото развитие

    Приемно време:

    понеделник.: 13:00 – 18:00 ч.; вторник: 11:00 - 13:00 ч.; четвъртък: 14:00 - 16:00 ч.

    Офис:  корпус 2, офис 603

     

    гл. ас. д-р Ваня Хаджиева 

    Програми: МП Бизнес администрация РО, МП Европейски политики за развитието на транспорта, МП Екологичен мениджмънт

    Приемно време:

    понеделник: 14:30 – 16:30 ч.; вторник: 16:00 – 18:00 ч.; сряда: 09:00 – 11:00 ч.

    Офис:  корпус 2, офис 603

     

    ас. д-р Мария Иванова

    Програми: МП Мениджмънт за организационно съвършенство РО и ДО, МП Управление и развитие на човешките ресурси РО и ДО (на български и на англ. език)

    Приемно време:

    понеделник: 15:30 – 17:30 ч.; вторник: 15:30 – 17:30 ч.; сряда: 15:30 – 17:30 ч.

    Офис:  корпус 2, офис 207

     

    преп. Славянка Стамова

    Програми: БП Мениджмънт на хотелиерството и ресторантьорството, МП Управление на луксозното хотелиерство

    Приемно време:

    понеделник: 12:00 – 14:00 ч.; вторник: 10:00 – 14:00 ч; сряда: 12:00 – 14:00 ч.; четвъртък: 10:00 – 14:00 ч.

    Офис:  к. к. Албена, гр. Варна

     

    гл. ас. д-р Милена Караилиева

    Програми: БП Бизнес администрация ДО, БП Туризъм РО, МП Управление на туризма РО

    Приемно време:

    вторник: 16:00 – 18:00 ч.; сряда: 14:30 – 16:30 ч.; четвъртък: 14:30 – 16:30 ч.

    Офис: корпус 2, офис 603;            корпус 2, офис 207     

     

    гл. д -р Теодора Ризова 

    Програми: БП Туризъм РО и ДО, МП Управление на туризма РО и ДО, МП Бизнес администрация ДО, МП Управление на агробизнеса и развитие на селските райони
    Приемно време:
    сряда: 09:00 – 11:00 ч.; четвъртък: 13:00 – 15:00 ч.; петък: 09:00 – 11:00 ч.
    Офис: корпус 2, офис 207

     

    ЧЛЕНОВЕ НА ПРОГРАМНИЯ СЪВЕТ: доц. д-р Станислава Георгиева, департамент „Икономика“; Жулиета Серафимова, генерален мениджър на Гранд хотел София и директор „Бизнес развитие“ на групата „София хотелс мениджмънт“

     

     

     

     

     

     

     

     

  • Социология, антропология и науки за културата; Теория на изкуствата
  •  

    ДИРЕКТОР НА ПРОГРАМНИЯ СЪВЕТдоц. д-р Ирена Бокова

    Приемно време:

    вторник: 11:00 – 13:00 ч.; сряда 11:00 – 13:00 ч.

    Офис:  корпус 2, офис 615


    Секретар-специалист: Мария Кънчева

    Програми: БП Антропология; МП Културен туризъм; МП Културна и социална антропология

    понеделник - петък: 09:30 – 12:30 ч.; 13:00 – 17:30 ч.

    Офис: корпус 2, офис 615

     

    ПРОГРАМЕН КОНСУЛТАНТ: гл. ас. д-р Владимир Димитров

    Програми: БП Българска културна история и музеи, БП Изкуствознание и артмениджмънт, МП Сравнително изкуствознание, МП Тракия и културата на Древния свят, МП Българската култура между глобализма и националната идентичност; МП Цивилизациите на Евразия

     

    Приемно време:

    понеделник: 14:30 – 16:30 ч.; вторник: 14:30 – 16:30 ч.; четвъртък: 14:30 – 16:30 ч. 

    Офис:  корпус 2, офис 612

     

    ЧЛЕН НА ПРОГРАМНИЯ СЪВЕТ: доц. д-р Зарко Ждраков, деп. „История“

     

     

  • Архитектура
  •  

    ДИРЕКТОР НА ПРОГРАМНИЯ СЪВЕТпроф. д-р инж. арх. Пеньо Столаров

     

    Приемно време:

    сряда: 16.00 - 18.00 ч.; четвъртък: 09.30 - 11.30 ч.

    Офис: корпус 2, офис 508

     

    ПРОГРАМНИ КОНСУЛТАНТИ

    д-р Климент Иванов

    Програма: МП Архитектура

    Приемно време

    вторник 14.30 - 16.30 ч.; четвъртък 12.30 - 14.30 ч.; петък 09.30 - 11.30 ч.

    Офис: корпус 2, офис 508

     

    гл. ас. д-р Весела Попова

    Програма: МП Архитектура

    Приемно време:

    понеделник: 09.30-11.30 ч.; сряда: 12.30-14.30 ч.; четвъртък: 11.00-13.00 ч.

    Офис: корпус 2, офис 508

     

    ЧЛЕН НА ПРОГРАМНИЯ СЪВЕТ: доц. Зарко Узунов

     

  • Биологически науки/Науки за земята
  •  

    ДИРЕКТОР НА ПРОГРАМНИЯ СЪВЕТ: доц. д-р Галина Сачанска

    Приемно време:

    вторник: 16:10 – 18:10 ч.; четвъртък: 11:00 – 13:00 ч.

    Офис: корпус 2, офис 606

     

    ПРОГРАМНИ КОНСУЛТАНТИ

     

    проф. д-р Даниела Пиларска

    Програми: БП Биология – обща и приложна, БП Екология и опазване на околната среда

    Приемно време:

    сряда: 14:40 – 16:40 ч.; четвъртък: 14:40 – 16:40 ч.; петък: 10:00 – 12:00 ч.

    Офис: корпус 2, офис 606

     

    гл. ас. д-р Биляна Костова

    Програми: БП Екология и опазване на околната среда ДО, МП Геотехника и възобновяеми енергийни източници, МП Екологичен мениджмънт, МП Екология и устойчиво развитие, МП Международен алтернативен туризъм РО и ДО

    Приемно време:

    понеделник: 11:00 – 13:00 ч.; вторник: 11:00 – 13:00 ч., сряда: 11:00 – 13:00 ч.

    Офис: С1/22

     

    ЧЛЕН НА ПРОГРАМНИЯ СЪВЕТ: доц. д-р Евгения Благоева, деп. „Антропология“

     

  • Здравни грижи/Социални дейности
  •  

    ДИРЕКТОР НА ПРОГРАМНИЯ СЪВЕТдоц. д-р Екатерина Тодорова

    Приемно време: 

    понеделник: 15:00 – 17:00 ч., сряда: 16:00 – 18:00 ч.

    Офис: корпус 2, офис 213

     

    Секретар-специалист: Милена Здравкова

    Приемно време: 

    понеделник – петък: 09.30 - 12.30; 13:00 – 17:30 ч.

    Офис: корпус 2, офис 213

     

    Програми: БП Социална работа, БП Логопедия, МП Информационни системи в здравеопазването, МП Регламенти и стандарти в медицината, МП Рехабилитация при езикова и речева патология, МП Социална работа , МП Артистични психосоциални практики и психодрама

     

    ЧЛЕНОВЕ НА ПРОГРАМНИЯ СЪВЕТ: проф. Живка Винарова, д.н., доц. д-р Маргарита Станкова, гл.ас. д-р Румен Петров (БИОХ)

     

     

  • Изобразително изкуство
  •  

    ДИРЕКТОР НА ПРОГРАМНИЯ СЪВЕТ: гл. ас. д-р Яна Дворецка

    Приемно време:

    сряда: 11:20 – 13:20 ч., петък: 11:20 – 13:20 ч.

    Офис: корпус 2, офис 509

     

    ПРОГРАМНИ КОНСУЛТАНТИ

     

    гл. ас. д-р Ралица Стефанова

    Програми: БП Интериорен дизайн, МП Дизайн на електронни издания и уеб сайтове, МП Пространствен дизайн

    Приемно време:

    вторник: 13:00 – 15:00 ч., четвъртък: 13:00 – 15:00 ч., петък: 14:00 – 16:60 ч.

    Офис: корпус 2, офис 509

     

    гл. ас. д-р Кристина Савова

    Програми: БП Мода, МП Мода и бизнес стратегии

    Приемно време:

    понеделник:13:30 – 15:30 ч., вторник: 13:30 – 15:30 ч., четвъртък: 13:30 – 15:30 ч.

    Офис: корпус 2, офис 509

     

    ЧЛЕН НА ПРОГРАМНИЯ СЪВЕТ: доц. д-р Елена Иванова, деп. „Изящни изкуства“

     

     

    ДИРЕКТОР НА ПРОГРАМНИЯ СЪВЕТ: доц. д-р Ралица Мирчева

    Приемно време:

    понеделник: 11:20 – 13:20 ч., сряда: 09:30 – 11:30 ч.

    Офис: корпус 2, офис 511

     

    ПРОГРАМЕН КОНСУЛТАНТ

    гл. ас. д-р Ненко Атанасов

    Програми: БП Пластични изкуства, МП Живопис, МП Изкуството от стъкло и керамика в архитектурата, МП Илюстриране и графични технологии, МП Плакат и комуникативен дизайн, МП Сценичен дизайн и медии

    Приемно време:

    понеделник: 10:00 – 12:00 ч., вторник: 10:00 – 12:00 ч., сряда: 16:10 – 17:50 ч.

    Офис: корпус 2, офис 511

     

    ЧЛЕН НА ПРОГРАМНИЯ СЪВЕТ: проф. д-р Ирина Генова, департамент „Изкуствознание и история на културата“

     

     

     

  • Икономика
  •  

    ДИРЕКТОР НА ПРОГРАМНИЯ СЪВЕТ: гл. ас. д-р Емил Калчев

    Приемно време:

    вторник: 13:00 – 15:00 ч., сряда: 16:00 – 18:00 ч.

    Офис: корпус 2, офис 605

     

    ПРОГРАМНИ КОНСУЛТАНТИ

     

    гл. ас. д-р Красимир Костенаров

    Програми: БП Финанси, МП Финансово-счетоводен мениджмънт и застраховане

    Приемно време:

    понеделник: 09:00 – 11:00 ч., четвъртък: 16:00 – 18:00 ч., петък: 14:00 – 16:00 ч.

    Офис: корпус 2, офис 604

     

    гл. ас. д-р Ралица Димитрова

    Програми: МП Финанси, МП Международен бизнес

    Приемно време:

    вторник: 16:00 – 18:00 ч., сряда: 16:00 – 18:00 ч., петък: 11:00 – 13:00 ч.

    Офис: корпус 2, офис 604

     

    гл. ас. д-р Нигохос Канарян

    Програми: БП Счетоводство и одит, МП Счетоводство и одитинг

    Приемно време:

    понеделник: 16:00 –  18:00 ч.; вторник: 09:00 – 11:00 ч.; четвъртък: 09:00 – 11:00 ч.

    Офис: корпус 2, офис 604

     

    гл. ас. д-р Димитър Трендафилов

    Програми: БП Маркетинг, МП Маркетинг и мениджмънт

    Приемно време:

    вторник: 12:00 – 14:00 ч., сряда: 14:00 – 16:00 ч., четвъртък: 14:00 – 16:00 ч.

    Офис: корпус 2, офис 604

     

    гл. ас. д-р Стефания Темелкова

    Програми: БП  Маркетинг ДО, МП Маркетинг и мениджмънт ДО, БП Счетоводство и одит ДО, БП Финанси ДО

    Приемно време

    вторник: 12:30 – 14:30 ч., сряда: 16:00 – 18:00 ч., четвъртък: 12:30 – 14:30 ч.

    Офис: корпус 2 , офис 207

     

    гл. ас. д-р Ирена Николова

    Програми: БП  Маркетинг ДО, МП Маркетинг и мениджмънт ДО, БП Счетоводство и одит ДО, БП Финанси ДО

    Приемно време

    понеделник: 14:30–16:30 ч., вторник: 14:30–16:30 ч., сряда: 15:00–17:00 ч.

    Офис: корпус 2 , офис 207

     

     

    ЧЛЕНОВЕ НА ПРОГРАМНИЯ СЪВЕТ: доц. д-р Нинел Кьосева, деп. „Бизнес администрация“,
    ас. д-р Рени Янкова

    Програма: МП Реклама и брандмениджмънт

    Офис: корпус 1, офис 1

     

     

  • Информатика и компютърни науки
  •  

    ДИРЕКТОР НА ПРОГРАМНИЯ СЪВЕТ: гл. ас. д-р Стоян Боев

    Приемно време:

    понеделник: 13:00 – 15:00 ч., четвъртък: 10:00 - 12:00 ч.

    Офис: корпус 2, офис 610

     

    ПРОГРАМНИ КОНСУЛТАНТИ

     

    гл. ас. д-р Десислава Георгиева

    Програма: БП Информатика

    Приемно време:

    понеделник: 11:00 – 12:00 ч., сряда: 14:00 – 17:00 ч., четвъртък: 10:00 – 11:00 ч.

    Офис: корпус 2, офис 610

     

    гл. ас. д-р Мариана Райкова

    Програма: БП Информационни технологии

    Приемно време

    вторник: 09:30 – 11:30 ч. и 13:00 – 15:00 ч., четвъртък: 14:30 – 16:30 ч.

    Офис: корпус 2, офис 610

     

    гл. ас. д-р Йоана Минкова

    Програма: БП Мрежови технологии на английски език

    Приемно време:

    понеделник: 14:00 – 16:00 ч., вторник: 11:30 – 13:30 ч., четвъртък: 12:30 – 14:30 ч.

    Офис: корпус 2, офис 610

     

    гл. ас. д-р Мария Георгиева

    Програми: БП Мултимедия и компютърна графика, МП Мултимедия и компютърна анимация

    Приемно време:

    вторник: 16:00 – 18:00 ч., четвъртък: 16:00 – 18:00 ч., петък: 09:00 – 11:00 ч.

    Офис: корпус 2, офис 610

     

    гл. ас. д-р Валентина Иванова

    Програми: МП Софтуерни технологии в интернет, МП Управление на проекти по информационни технологии 

    Приемно време

    понеделник: 14:30 – 16:30 ч., вторник: 09:30 – 11:00 ч.; сряда: 10:00 – 12:30 ч.

    Офис: корпус 2, офис 610

     

    ЧЛЕН НА ПРОГРАМНИЯ СЪВЕТ: гл. ас. д-р Стела Атанасова, деп. „Музика“

     


     

     

  • История и археология
  •  

    ДИРЕКТОР НА ПРОГРАМНИЯ СЪВЕТ: доц. д-р Светла Янева

    Приемно време:

    понеделник: 14:00 – 16:00 ч., вторник: 16:00 – 18:00 ч.

    Офис: корпус 2, офис 206

     

    ПРОГРАМНИ КОНСУЛТАНТИ

     

    Секретар-специалист: Ирена Димитрова

    Програми: БП История и археология, МП Археологически изследвания

    Приемно време:

    понеделник - петък: 09:30 – 12:30 ч. , 13:00 – 17:30 ч.

    Офис: корпус 2, офис 219

     

    Секретар-специалист: Марияна Стоянова

    Програми: БП История и археология, МП История, политика и религия

    Приемно време:

    понеделник - петък: 09:30 – 12:30 ч. , 13:00 – 17:30 ч.

    Офис: корпус 2, офис 206

     

     

    ЧЛЕНОВЕ НА ПРОГРАМНИЯ СЪВЕТ: гл. ас. д-р Илиян Боянов, доц. д-р Тома Томов, деп. „Средиземноморски и Източни изследвания“

  • Комуникационна и компютърна техника
  •  

    ДИРЕКТОР НА ПРОГРАМНИЯ СЪВЕТ: доц. д-р Васил Къдрев

    Приемно време:

    понеделник: 16:00 – 18:00 ч., вторник: 16:00 – 18:00 ч.

    Офис: Корпус 2, офис 609

     

    ПРОГРАМНИ КОНСУЛТАНТИ

     

    гл. ас. д-р Росен Пасарелски

    Програма: БП Телекомуникации

    Приемно време:

    вторник: 13:30 – 15:30 ч., четвъртък: 13:30 – 15:30 ч., петък: 10:30 – 12:30 ч.

    Офис: корпус 2, офис 616

     

    доц. д-р Анушка Станчева

    Програма: МП Телекомуникации

    Приемно време:

    понеделник: 16:00 – 18:00 ч., сряда: 16:00 – 18:00 ч., четвъртък: 11:00 – 13:00 ч.

    Офис: корпус 2, офис 609

     

     ЧЛЕНОВЕ НА ПРОГРАМНИЯ СЪВЕТ: доц. д-р Николай Докев, деп. „Информатика“

  • Музикално и танцово изкуство
  •  

    ДИРЕКТОР НА ПРОГРАМНИЯ СЪВЕТ: доц. д-р Георги Арнаудов

    Приемно време:

    вторник: 14:30 – 17:30 ч., сряда: 13:00 – 15:00 ч.

    Офис: корпус 1, офис 504А

     

    ПРОГРАМНИ КОНСУЛТАНТИ

     

    гл. ас. д-р Маргарита Кръстева-Стойчевска

    Програми: БП Музика, МП Композиция и дирижиране, МП Музикален театър и танц, МП Музикално изпълнителско майсторство на бълг. и на англ. език, МП Музикално продуцентство, МП Тонрежисура и компютърна музика

    Приемно време:

    вторник: 13:00 – 15:00 ч., сряда: 09:30 – 11:30 ч., петък: 13:00 – 15:00 ч.

    Офис: корпус 1, офис 504А

     

    преп. д-р Ермила Секулинова-Швайцер

    Програми: БП Музика, МП Композиция и дирижиране, МП Музикален театър и танц, МП Музикално изпълнителско майсторство на бълг. и на англ. език, МП Музикално продуцентство, МП Тонрежисура и компютърна музика

    Приемно време: 

    понеделник: 12:00 – 14:00 ч., вторник: 13:00 – 15:00 ч., петък: 12:30 – 14:30 ч.

    Офис: корпус 1, офис 504А

     

    ЧЛЕНОВЕ НА ПРОГРАМНИЯ СЪВЕТ: проф. Елисавета Чендова, д.н., д-р Боряна Ламбрева, НМА

  • Национална сигурност
  • ДИРЕКТОР НА ПРОГРАМНИЯ СЪВЕТ: доц. д-р Николай Радулов

    Приемно време

    вторник: 14:00 – 16:00 ч., сряда: 14:00 – 16:00 ч.

    Офис: корпус 2, офис 203

     

    ПРОГРАМНИ КОНСУЛТАНТИ

     

    доц. д-р Венелин Георгиев

    Програми: БП Регионална и общинска сигурност, БП Гражданска и корпоративна сигурност

    Приемно време

    сряда: 16:00 – 18:00 ч., четвъртък: 16:00 – 18:00 ч., петък: 16:00 – 18:00 ч.

    Офис: корпус 2, офис 203

     

    доц. д-р Тодор Коларов

    Програми: МП Киберсигурност РО и ДО, МП Национална и международна сигурност РО и ДО, МП Противодействие на престъпността и тероризма РО и ДО

    Приемно време

    вторник: 18:00 – 20:00 ч., сряда: 18:00 – 20:00 ч., четвъртък: 14:30 – 16:30 ч.

    Офис: корпус 2, офис 203

     

    ЧЛЕН НА ПРОГРАМНИЯ СЪВЕТ: доц. д-р Момчил Баджаков, деп. „Политически науки“

     

  • Обществени комуникации
  •  

    ДИРЕКТОР НА ПРОГРАМНИЯ СЪВЕТ: доц. д-р Петя Александрова

    Приемно време:

    сряда: 16:00 – 18:00 ч., вторник: 16:00 – 18:00 ч.

    Офис: корпус 2, офис 709

     

    ПРОГРАМНИ КОНСУЛТАНТИ

     

    гл. ас. д-р Стойко Петков

    Програми: БП Журналистика, МП Международни бизнес комуникации (на англ. език)

    Приемно време:

    вторник: 11:00 – 13:00 ч., сряда: 14:30 – 16:30 ч., четвъртък: 16:00 – 18:00 ч.

    Офис: корпус 2, офис 709

     

    гл. ас. д-р Тодор Панайотов

    Програми: МП Журналистика 3.0 (онлайн преса, радио и телевизия), МП Управление на връзки с обществеността в социалните медии и социалните мрежи

    Приемно време:

    сряда: 12:30 – 14:30 ч., четвъртък: 12:30 – 14:30 ч., петък: 14:30 – 16:30 ч.

    Офис: корпус 2, офис 709

     

    ас. Десислава Данкова, докторант

    Програми: БП Връзки с обществеността

    Приемно време:

    понеделник: 14:00 – 16:00 ч., вторник: 09:00 – 11:00 ч., сряда: 09:00 – 11:00 ч.

    Офис: корпус 2, офис 709

     

    ЧЛЕН НА ПРОГРАМНИЯ СЪВЕТ: доц. д-р Иван Драганов, деп. „Телекомуникации“

     

     

  • Политически науки
  •  

    ДИРЕКТОР НА ПРОГРАМНИЯ СЪВЕТ: проф. д-р Евгени Дайнов

    Приемно време

    вторник: 16:10 – 18:00 ч., сряда: 11:20 – 16:10 ч.

    Офис: корпус 2,офис 204

     

    ПРОГРАМНИ КОНСУЛТАНТИ

     

    гл. ас. д-р Евелина Стайкова

    Програми: БП Политически науки, БП Международна политика (на френски език)

    Приемно време

    понеделник: 14:00 – 16:00 ч., сряда: 14:00 – 16:00 ч., четвъртък: 14:00 – 16:00 ч.

    Офис: корпус 2, офис 601

     

    гл. ас. д-р Георги Проданов

    Програми: МП Дипломация и международни отношения, МП Европейско управление, МП Международни отношения и публично управление (на френски език), МП Политически мениджмънт и публични политики

    Приемно време

    вторник: 16:00 – 18:00 ч., четвъртък: 11:00 – 13:00 ч., петък: 10:00 – 12:00 ч.

    Офис: корпус 2, офис 601


    Секретар-специалист: Петър Константинов
    Програми: БП Политиката и обществото (на английски език), МП Стратегическо лидерство (на английски език)
    Приемно време:
    понеделник – петък: 14:00 – 18:00 ч.
    Офис: корпус 2, офис 204


    ЧЛЕН НА ПРОГРАМНИЯ СЪВЕТ: проф. д-р Ненко Дойков, деп. „Национална сигурност“

     

     

  • Право
  •  

    ДИРЕКТОР НА ПРОГРАМНИЯ СЪВЕТ: доц. д-р Веселина Манева

    Приемно време

    вторник: 10.00 – 11:00 ч., 13:00 – 14:00 ч., четвъртък: 14:30 – 16:30 ч.

    Офис: корпус 1, офис 412

     

    ПРОГРАМНИ КОНСУЛТАНТИ

    Програма: МП Право

     

    гл. ас. д-р Силвия Цонева

    Приемно време:

    сряда: 08:30 – 11:30 ч., четвъртък: 09:00 – 12:00 ч.

    Офис: корпус 1, офис 412

      

    ас. д-р Деница Топчийска

    Приемно време:

    петък: 13:00 – 16:00 ч., събота: 13:00 – 16:00ч.

    Офис: корпус 1, офис 412

     

    гл. ас. д-р Памела Бучкова

    Приемно време:

    понеделник: 11:00 – 14:00 ч., вторник: 10:00 – 13:00 ч.

    Офис: корпус 1, офис 412

     


    Димитър Стоянов, докторант

    Приемно време:

    понеделник: 13:00 – 16:00 ч., вторник: 10:00 – 13:00 ч.

  • Психология
  •  

    ДИРЕКТОР НА ПРОГРАМНИЯ СЪВЕТ: доц. д-р Лилия Гурова

    Приемно време:

    вторник: 15:00 – 17:00 ч., четвъртък: 15:00 – 17:00 ч.

    Офис: корпус 1, офис 401

     

    ПРОГРАМНИ КОНСУЛТАНТИ

     

    гл. ас. д-р Методи Коралов

    Програма: БП Психология

    Приемно време

    вторник: 13:00 – 15:00 ч., сряда: 11:00 – 13:00 ч. , четвъртък: 14:00 – 16:00 ч.

    Офис: корпус 1, офис 201

     

    гл. ас. д-р Милена Мутафчиева

    Програми: МП Клинична психология – психоаналитична перспектива, МП Организационна и социална психология, МП Психология на развитието, МП Когнитивна наука (на англ. език)

    Приемно време:

    понеделник: 15:00 – 17:00 ч., вторник: 15:00 – 17:00 ч., четвъртък: 13:30 – 15:30 ч.

    Офис: корпус 2, офис 201

     

    гл. ас. д-р Пенка Христова

    Програми: БП Психология (на англ. език), БП Психология

    Приемно време:

    понеделник: 13:00 – 15:00 ч., сряда: 09:00 – 10:30 ч., петък: 15:00 – 17:30 ч.

     

    ЧЛЕН НА ПРОГРАМНИЯ СЪВЕТ: доц. д-р Златка Михова, Български институт за отношения между хората

     

  • Театрално и филмово изкуство
  •  

    ДИРЕКТОР НА ПРОГРАМНИЯ СЪВЕТ: гл. ас. д-р Кристиян Постаджиян

    Приемно време:

    сряда: 14:00 – 16:00 ч., петък: 11:00 – 13:00 ч.

    Офис: корпус 1, офис 408

     

    ПРОГРАМНИ КОНСУЛТАНТИ

     

    гл. ас. д-р Румяна Стефанова

    Програми: БП Кино и телевизия, МП Филмово и телевизионно изкуство

    Приемно време

    понеделник: 13:00 – 15:00 ч., вторник: 11:00 – 13:00 ч., сряда: 11:00 – 13:00 ч.

    Офис: корпус 1, офис 408

     

    ас. д-р Даниела Кадийска

    Програми: БП Реклама

    вторник: 10:00 – 11:30 ч., сряда: 16:00 – 18:00 ч., четвъртък: 13:00 – 15:30 ч.

    Офис: корпус 1, офис 408

     

    гл. ас. д-р Боян Кутевски

    Програма: МП Рекламен мениджмънт и визуален брандинг

    Приемно време

    понеделник: 16:00 – 18:00 ч., вторник: 16:00 – 18:00 ч., петък.: 16:00 –18:00 ч.

    Офис: корпус 1, офис 408

     

    гл. ас. д-р Илия Кожухаров

    Програми: БП Графичен дизайн, МП Графично и пространствено проектиране

    Приемно време:

    понеделник: 14:00 – 16:00 ч., вторник: 16:00 – 18:00 ч., четвъртък: 16:00 – 18:00 ч.

    Офис: корпус 1, офис 408

     

    гл. ас. д-р Севина Иванова

    Програми: БП Анимационно кино, МП Анимационна режисура

    Приемно време:

    вторник: 16:00 – 18:00 ч., четвъртък: 15:30 – 17:30 ч., петък.: 13:00 –15:00 ч.  

    Офис: корпус 1, офис 408

     

    ас. д-р Енчо Найденов

    Програми: БП Фотография, МП Фотографско изкуство

    Приемно време

    вторник: 14:00 – 16:00 ч., сряда: 16:20 – 17:20 ч., четвъртък: 10:00 – 13:00 ч.

    Офис: корпус 1, стая 408

     

    гл. ас. д-р Петьо Будаков

    Програми: МП Графичен дизайн (ДО)

    Офис: online

     

    ЧЛЕН НА ПРОГРАМНИЯ СЪВЕТ: Стефан Командарев, режисьор

     

  • Театрално и филмово изкуство
  • ДИРЕКТОР НА ПРОГРАМНИЯ СЪВЕТ: проф. Виолета Дечева, д.н.

    Приемно време:
    понеделник: 14:00 – 16:00 ч., вторник: 14:00 – 16:00 ч.

    ПРОГРАМЕН КОНСУЛТАНТ:

    гл. ас. д-р Анна Пампулова

    Програми: БП Театър, БП Пластични изкуства, МП Артистични психо-социални практики, МП Театрално изкуство и общество

    Приемно време:

    понеделник: 13:00 – 15:00 ч., вторник: 13:00 – 15:30 ч., сряда: 09:00 – 11:00 ч.

    Офис: корпус 1, офис 513



    ЧЛЕН НА ПРОГРАМНИЯ СЪВЕТ: гл. ас. д-р Калина Христова, департамент „Изящни изкуства“

  • Философия/Социология, антропология и науки за културата
  •  

    ДИРЕКТОР НА ПРОГРАМНИЯ СЪВЕТ: доц. д-р Ясен Захариев

    Приемно време:

    вторник: 10.00 – 12.00 ч., четвъртък: 10.00 – 12.00 ч.

    Офис: корпус 1, офис 110

     

    Секретар-специалист: Евгени Шиков

    Програми: БП Философия, БП Социология, МП Език и публичност. Философски и социологически подходи, МП Социална интеграция и управление на кризи, МП Философия на киното, МП Съвременни културни политики

    Приемно време

    понеделник – петък: 09:30 – 12:30 ч., 13:00 – 17:30 ч.

     

    ЧЛЕНОВЕ НА ПРОГРАМНИЯ СЪВЕТ:

    гл. ас. д-р Христо Гьошев, доц. д-р Димитър Вацов, гл. ас. д-р Теодора Карамелска, проф. Румен Даскалов, д.н., деп. „Антропология“ 

     

  • Филология
  •  

    ДИРЕКТОР НА ПРОГРАМНИЯ СЪВЕТ: доц. д-р Мария Стамболиева

    Приемно време:

    вторник.: 11:00 – 13:00 ч., четвъртък: 11:00 – 13:00 ч.

    Офис: корпус 2, офис 309

     

    ПРОГРАМНИ КОНСУЛТАНТИ: 

     

    гл. ас. д-р Милка Хаджикотева

    Програми: БП Англицистика, МП Американистика и британистика, МП Сравнителни изследвания (на англ. език), МП Лингводидактика, МП Писмен и устен превод

    Приемно време:

    понеделник: 14:30 – 16:30 ч., вторник: 13:00 – 15:00 ч., петък: 09:00 – 11:00 ч.

    Офис: корпус 2, офис 312

     

    доц. д-р Татяна Фед

    Програма: МП Бизнес комуникации РО и ДО

    Приемно време

    вторник: 14:00 – 16:00 ч., сряда: 14:00 – 16:00 ч., петък: 14:00 – 16:00 ч.

    Офис: корпус 2, офис 312

     

    Секретар-специалист Салиха Йълмъзова

    Програми: БП Германистика (Немски език, култура и литература), БП Романистика (Френски език, култура и литература), БП Испанистика (Испански език, култура и литература), БП Италианистика (Италиански език, култура и литература), МП Писмен и устен превод

    Приемно време:

    понеделник - петък: 09:30 – 12:30 ч., 13:00 – 17:30 ч.

    Офис: корпус 2, офис 221

     

    ЧЛЕНОВЕ НА ПРОГРАМНИЯ СЪВЕТ: 

    гл. ас. Петя Петкова, проф. Антони Тодоров, д.н. (департамент „Политически науки“)

     

     

    ДИРЕКТОР НА ПРОГРАМНИЯ СЪВЕТ: гл. ас. д-р Неделя Китаева

    Приемно време:

    сряда: 11:00 – 13:00 ч., петък: 11:00 – 13:00 ч.

    Офис: корпус 1, офис 406

     

    Секретар–специалист Надежда Куприянова 

    Програми: БП Арабистика (Арабски език, култура и литература), БП Египтология (Египетски език, култура и литература), БП Класически езици, антична култура и литература, БП Неоелинистика (Новогръцки език, култура и литература), МП Древният Египет в Класическата епоха, МП Средиземноморският свят: Елада, Рим и Древният Близък изток

    Приемно време:

    понеделник - петък: 09:30 – 12:30 ч., 13:00 – 17:30 ч.

    Офис: корпус 1, офис 406

     

     

    ЧЛЕНОВЕ НА ПРОГРАМНИЯ СЪВЕТ:

    гл. ас. д-р Екатерина Григорова, . гл. ас. д-р Емил Бузов, . гл. ас. д-р Емил Бузов, . гл. ас. д-р Елена Савова (департамент „Романистика и германистика“)

     

     

    ДИРЕКТОР НА ПРОГРАМНИЯ СЪВЕТ: доц. д-р Морис Фадел

    Приемно време:

    вторник: 13:00 – 15:00 ч., четвъртък 13:00 – 15:00 ч.

    Офис: корпус 1, офис 112



    ПРОГРАМЕН КОНСУЛТАНТ: гл. ас. д-р Мария Огойска

    Програми: БП Българистика – български език, култура и литература, БП Русистика – руски език, литература и култура, МП Литература, книгоиздаване, медии, МП Творческо писане

    Приемно време
    :

    понеделник: 16:00 – 18:00 ч., сряда: 11:30 – 13:30 ч., петък: 11:30 – 13:30 ч.

    Офис: корпус 1, офис 112

     

     

     

    ЧЛЕНОВЕ НА ПРОГРАМНИЯ СЪВЕТ: проф. д-р Иван Касабов, департамент „Социология и философия“, проф. Албена Бакрачева, д.н. департамент „Англицистика“, ас. Георги Цонев, департамент „Нова българистика“